محصولات ناتورتینت

رنگ موی بدون آمونیاک

آزمایشگاه Phergal برای تولید رنگ موی Naturtint فرمولی با پایه مواد طبیعی ایجاد کرده که با محیط زیست کاملا سازگار است. رنگ موی طبیعی Naturtint نه تنها بکلی فاقد آمونیاک ،پارابن ، سیلیکون  و فلزات سنگین است  بلکه یک کیت کامل مراقبت از مو به حساب می آیدوحاوی رنگ مو ، آماده ساز ، ساشه شامپو و ساشه نرم کننده می باشد .

شامپوی روزانه و کاملا طبیعی

این شامپو با فرمولی متشکل از بذر کتان، عصاره رزماری و اکالیپتوس برای موهای رنگ شده و طبیعی طراحی شده است. فرمول تهیه شده از مواد طبیعی این شامپو، موی شما را بدون آسیب زدن کاملاٌ تمیز می نماید. این شامپو عاری از پارابن، سولفات و عطرهای طبیعی رایج و بخصوص ماده آسیب رسان و حتی سرطان زای SLS می باشد که در اغلب شوینده شای شیمیایی کاربرد داشته و ایجاد کف می کند. 

نرم کننده برای حفاظت از مو های رنگ شده  

این نرم کننده حاوی کره شی ( shea butter) و همچنین پروتئین های گندم و عصاره گل آفتاب گردان می باشد و حالت دهنده و نرم کننده درمانی مناسبی برای مو های رنگ شده یا خشک و آسیب دیده می باشد و شفافیت و دوام رنگ مو را سبب می شود. روی موها ی خیس که آب اضافه آن گرفته شده استفاده شده و پس از 2 تا 3 دقیقه آبکشی می شود. در صورتی که آسیب مو ها شدید باشد بهتر است  این زمان را تا 5 دقیقه افزایش داد . استفاده از این محصول حداقل هر دو هفته یکبار توصیه می شود ودر صورت نیاز می توان  مصرف آنرا تا هفته ای دو بار نیز افزایش داد.  

کرم ضدپیری سی سی برای مو های رنگ شده 

درمان ضد پیری مو و تجدید کننده حیات .در این محصول از گیاهان و عصاره ها و روغن های ارگانیک دانه ها استفاده شده است . کرم ضد پیری ناتورتینت با علایم اصلی پیری مو مبارزه کرده و مو ها را از آسیب های فیزیکی ، گرما ، اشعه UV و آلودگی هوا محافظت می کند . همچنین با استفاده از این محصول کراتین طبیعی مو حفظ شده و مو ها قوی تر و شفاف تر می شوند و رنگ روی مو دوام بیشتری خواهد داشت. بعد از شستشوی مو ها روی مو های خیس استفاده می شود و نیازی به آبکشی ندارد . هنگام استفاده از سشوار، اتو  یا سایر وسایل گرمازا می توان از این محصول به عنوان لایه محافظتی مو استفاده کرد و میزان آسیب مو ها را به حداقل رساند. 

سرم باز سازی کننده ، تقویت کننده و شفاف کننده ناتورتینت 

یک سرم درمانی برای استحکام بخشی و باز سازی تار مو است. در این محصول از گیاهان و عصاره ها و روغن های ارگانیک دانه ها استفاده شده است . سرم بازسازی کننده ناتورتینت باعث می شود ساختمان مو حفظ شده و به تحریک رشد طبیعی مو ها کمک می کند . از همان بار اول استفاده مو های شما پر تر ، جوان تر و شفاف تر به نظر خواهد رسید .بعد از شستشوی مو ها روی مو های خیس استفاده شده و نیازی به آبکشی ندارد.این محصول همچنین برای شاداب کردن و خوش حالت کردن موهای فر و حجم دهی به مو های سبک و نرم بسیار کار بردی است.

 

   محصولات ناتورتینت