تاریخچه کیفیت در محصولات سلامتی و زیبایی تاریخچه کیفیت در محصولات سلامتی و زیبایی

آزمایشگاه های Phergal ، که مقر آن در مادرید، اسپانیا است، یکی از تولید کنندگان پیشرو محصولات سلامت و زیبایی اروپا است. Phergal فعالیت خود را از سال 1984 با هدف توسعه محصولاتی که کیفیت مناسب داشته و می تواند کیفیت زندگی افراد را بهبود ببخشد آغاز کرد. فلسفه ساده این شرکت، تولید محصولاتی است که به بدن انسان آسیب نرسانده و با محیط زیست سازگار باشد.

Phergal با استفاده از فن آوری های پیشرفته آزمایشگاهی و ترکیب مواد طبیعی گیاه ،رنگ موی Naturtint ® را تولید کرده و به عنوان اولین رنگ موی دائمی عاری از آمونیاک به بازار معرفی کرد. این رنگ موی طبیعی به تغذیه و محافظت مو کمک کرده و درخشش و نشاط مو را باز می گرداند.

Naturtint ® به سرعت به محصولی محبوب در سراسر جهان تبدیل شده و توانست اعتماد مشتریان را در بیش از 30 کشور به دست آورد.

Naturtint ® با استفاده از استانداردهای سخت گیرانه GMP تولید می شود که ضامن کیفیت در روش های ساخت و همچنین مواد تشکیل دهنده است. همچنین تولید این رنگ مو مطابق با آخرین مقررات زیست محیطی اتحادیه اروپا می باشد. این رنگ مو هیچگاه بر روی حیوانات آزمایش نشده است و تمامی بسته بندی های آن سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت است .

Phergal به بهبود مستمر رنگ مو و مراقبت از مو متعهد است و به همین دلیل در سال 2004 اقدام به ایجاد مرکز فنی بین المللی فرگال نمود که یک آزمایشگاه تحقیق، توسعه برای تولید و آزمایش محصولات مراقبت از مو است. علاوه بر این، Phergal ، با همکاری موسسه EVIC فرانسه، موسسه Clearé ، اولین سازمان اختصاصی فن آوری پیشرفته مراقبت از مو را تاسیس کرده است.

Phergal