شرکت کارستان کالا شرکت کارستان کالا

یک شرکت بازرگانی است که از سال 1380 در زمینه واردات تجهیزات تشخیصی، کیت های آزمایشگاهی و محصولات آرایشی و بهداشتی فعال است. کارستان کالا فعالیت خود را ابتدا با تمرکز بر تامین کیت و معرفهای تشخیص آزمایشگاهی از معتبرترین منابع اروپایی و آمریکایی آغاز کرد و توانست طی 12 سال یکی از واردکنندگان عمده کشور در این مورد باشد.

با توجه به ماهیت بازرگانی شرکت و با هدف تامین کالای بهداشتی و آرایشی مورد نیاز از منابع مطمئن و اروپایی و بر اساس اصل احترام به محیط زیست و دوری از ترکیبات شیمیایی مضر در این دسته از محصولات ، از ابتدای سال 1391 تیم توسعه شرکت تمرکز خود را بر تولید کنندگان بنام اروپایی گذاشت تا بتواند از شرکتهای صاحب نام در زمینه های متفاوت آرایشی و بهداشتی محصولات دستچین و با کیفیت را جهت مصرف هم وطنان تامین نماید.

بر این اساس رنگ موی Naturtint که یکی از محصولات کارخانه فرگال است به بازار ایران معرفی شد. این رنگ موی گیاهی و عاری از ترکیبات شیمیایی مضر به عنوان یکی از پرفروشترین رنگ موهای اروپا و آمریکا شناخته می شود. این نکته قابل ذکر است که فرگال اولین و یکی از مهمترین تولید کننده رنگ موی گیاهی در اروپا می باشد و محصول حاضر بهترین رنگ موی این کارخانه بوده و کاملترین محتویات موجو در هر بسته را عرضه می نماید.